Price: ₹470
Original Price: ₹659
| Material | PET |
| Applicable Scene | vanity |
| Color | Clear |
| Type | Eyelid Stickers |
| Length | 3.3 in |
| Width | 2.8 in |
| Height | 0.5 in |
| SKU | sb25052120097991123 |
Brand Name: Amortals
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/AMORTALS-sc-014150308.html
Quality: 5181205 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.